Aktuality

Aktuality

Anglie – Bělorusko 3-4

Ve 4. minutě se Bělorusky ujímají vedení , první gól zápasu střílí Krestsina Papkova.
Hra je vyrovnaná s minimen šancí na obou stranách. První trestný roh zahrávají Angličanky v 8. minutě – trestný roh proměňují, střelkyní branky je Giselle Ansley. Druhý anglický trestný roh vyráží z branky hráčka u tyče. Anlgičanky mají teď více ze hray – mají další trestný roh – na 2:1 střílí gĺ Giselle Ashley. První běloruský roh je zahráván ve 13. minutě – míček je zastaven hráčkou na čáře, ale Bělorusky srovnávají na 2:2 – střelkyní srovnávacího gólu je Natallia Mazyrka.    3 minut před koncem Bělorusky zahrávají trestný roh. Míček trefuje poslední hráčku v brance do těla, následnou penaltu proměňuje Volha Shyntar. Čtvrtý trestný roh pro Anglii za faul v kruhu zůstává nevyužit – brnkářka vyráží střelu na bránu. První půlka končí za vedení Běloruska 3:2.
Duhý roh v utkání pro Bělorusky – anglická brankářka vyráží, následná dorážk jde vedle anglické branky. Bělorusky v 25 .minutě zahrávají druhou penaltu – gól neplatí. 11 minut před koncem si Bělorusky vybírají oddechový čas. Bělorusky jsou zatím clekově nebezpečnější – hrozí z rychlých protiútoků. Dobrá možnost pro Anglii srovnat skóre – střela míjí pravou tyč běloruské branky. Pátý trestný roh po Anglii proměňuje Sarah Haycroft. Skore 3:3. Další trestný roh Angličanky nevyužívají – vyráží z prázdné branky hráčka na čáře. Bělorusky jdou do vedení 4:3, střelkyní branky po závaru před anglickou brankou je Yuliya Mikheichyk. Angličnky zkoušjí hru bez brankáře. Bělorusky se úporně brání. Konec zápasu – Bělorusky vyhrávají 4:3.