Aktuality

Aktuality

Ázerbadžán – Bělorusko 2:4 (1:2) – ženy

25.7. 2015

V dnešním třetím utkání jsme měli možnost sledovat souboj Bělorusek a hráček Ázerbájdžánu. Byly to hráčky Běloruska, které dokázaly rozvlnit síť jako první. Jejich soupeřky však odpověděly krásně zahraným trestným rohem zakončeným přesnou střelou do levého horního rohu. Hra se přelévala ze strany na stranu, bylo k vidění mnoho šancí na obou stranách, včetně velkého počtu trestných rohů. Bělorusky ještě před koncem první půle dokázaly přidat jednu branku a poločasové skóre ukazovalo 1:2. V druhé půli hra pokračovala ve stejném tempu, opět to byl ale tým Bělorusek, který byl mnohem více produktivní. Nejprve zvýšily na 1:3, krátce poté se Ázerbájdžánky přiblížily na rozdíl jediné branky, když zahrály úspěšně trestný roh. Bělorusky si ale svoje vítězství pojistily brankou na konečných 2:4.