Aktuality

Aktuality

Azerbajdžán – Švýcarsko 2:0 (1:0) – muži

20.7. 2015

Švýcaři začali aktivně, v prvních minutách byli více v držení míčku a udávali tempo hry. O to větším překvapením byl nádherný azerbajdžánský gól z brejku úderem do levého horního rohu. Tento gól Švýcary zchladil a hra se postupně vyrovnala. Švýcaři se snažili hrát kombinačně, Azerbajdžán spoléhal na rychlost, sílu a vedení míčku vzduchem. Ve tomto duchu probíhala hra i ve druhém poločase. Bohužel pro Švýcarsko se 8 minut před koncem prosadil znovu Azerbajdžán z brejku tří na jednoho. Po druhém gólu ukázal i Azerbajdžán, že umí hrát kombinačně, a snažil se bezpečně a co nejdéle držet míček na svých hokejkách. Když se Švýcarům ani z dohrávaného trestného rohu nepodařilo vsítit gól, odcházeli ze zápasu s výhrou 2-0.