Aktuality

Aktuality

Česko – Francie 2:1

6. minuta zápasu, zatím není vidět mnoho šancí na obou stranách. Hra je vyrovnaná, Češky se snaží napadat francouzkou rozehrávku ale ve střeleckém kruhu nemají klid na svých hokejkách – náznaky šancí nejsou dotaženy do konce. Dobrá šance pro český tým – střelu kryje francouzká brankářka. 6 minut do konce prvního poločasu, žádnému týmu se zatím nepodařilo skórovat. První roh zápasu zahrávají Francouzky – česká brankářka vytěsňuje mimo bránu. Druhý roh Francouzek je zastaven vybíhajícími hráčkami. Skóre je stále 0:0, 2 minuty před koncem prvního poločasu. První český roh míjí hráče na kruhu, následný protiútok kryje česká brankářka.
Končí první poločas, skóre 0:0.
První velká šance druhého poločasu přichází z české strany. Francouzká brankářka kryje. 27 . minuta – Češky mají dvě dobré šance za sebou, obě kryje francouzká brankářka. 13 minut do konce zápasu, šance zatím pouze na české straně, francouzká brankářka zatím všechny kryje. Francouzky zahrávají první trestný roh v druhém poločasu, z dorážky se prosazuje Marie Billore, 1:0 pro Francii. Češky v oslabení mají trestný roh – francouzká brankářka opět chytá. Další šance českého týmu, ale střela jde vedle branky. Češkám se daří vyrovnat skóre – střelkyní je Adéla Mejzlíková. Češky mají další trestný roh – střela jde vedle pravé tyče- 3 minuty do konce zápasu. Poslední minuta zápasu. Češky skórují 10 sekund před koncem – Kateřina Laciná strhává vítězství na českou stranu.