Aktuality

Aktuality

Jaký dárek dát pod stromeček pozemkáři? Víme jistě, co mu udělá radost!!!

Praha – Jestli nevíte, co dát pozemkáři k Vánocům, máme pro Vás tip, který potěší každého!

Určitě to znáte také, blíží se Vánoce a Vám zbývá pár hodin a ještě nemáte dárek pro své blízké. Máme pro Vás řešení. Vstupenku na lednové Mistrovství Evropy! Tím uděláte radost každému pozemkáři. Proč? Tady máte vysvětlení!

1. Pokud pro pozemák dotyčný dýchá a žije, byl by hřích, aby chyběl na nejvýznamnější akci, která se tu kdy v historii konala.
2. Má kamarády, co hrají pozemák? Je jasné, že oni chybět v hale na Podvinném mlýně nebudou. Dopřejte mu radost, potkat se v hledišti i s nimi.
3. Dotyčný hokej hrál, ale už dlouho pozemkářskou rodinku neviděl? Ideální příležitost na to, potkat se starými přáteli. Poklábosit, dát si pivo nebo kávu a zavzpomínat… Úplně to vidím!
4. Hrajete hokej a chcete kamarádům ukázat, jak vlastně ten halový pozemák vypadá na té nejvyšší úrovni? Kdy jindy byste jim chtěli ukázat krásy našeho sportu 🙂
5. Vždycky řeším co pro babičku a dědečka – vezměte je do haly, pozvěte je v odpočinkové zóně na kávu s dezertem a udělejte si hezký víkend – no není to lepší než ponožky?

…asi bych mohl pokračovat a vypsat tu dalších minimálně deset důvodů, proč udělat naším dárkem radost. Ale pevně věřím, že si právě Vy najdete ten Váš, který Vás přiměje vstupenku svým blízkým koupit… A pokud to ještě nevíte, tak koupí turnajové vstupenky přispějete začínajícím pozemním hokejistům do Fondu dětí ČSPH!

Připomeňme, že za turnajovou vstupenku zaplatíte 300,- Kč a to pouze v předprodeji. Vstupenek je LIMITOVANÝ POČET  a rychle ubývají!!!

Jako bonus Vám nabízíme dárkový voucher /DÁRKOVÝ VOUCHER/ ve vánočním provedení – objednávejte si ho jako speciální edici na mailu jakub.mejzlik@pozemnihokej.cz . Platbu provedete lehce bankovním převodem, voucher vytisknete a uděláte jím radost ještě pod stromečkem! Vidíte snad jednodušší cestu k pořízení skvělého vánočního dárku?

Partneři