Aktuality

Aktuality

Držte si klobouky, do Prahy míří hokejové mega hvězdy

Praha – 11. 11. 2015

Konečně je to tady! Vrchol halové sezóny se nezadržitelně blíží. Pouhé dva měsíce nás dělí od momentu kdy se do Prahy sjedou nejlepší evropští borci našeho sportu. Pravdou je, že takhle nabitý turnaj tady dlouho nebude a nikdo z nás by si ho neměl nechat ujít.

Celý svátek začíná v pátek 15. 1. 2016 a trvá pouhé tři dny. Víkend nabitý top halovým hokejem nabídne týmy ve dvou skupinách:

Skupina A – Německo, Polsko, Rusko, Švýcarsko
Skupina B – Holandsko, Švédsko, Rakousko, Česká republika

S pořízením vstupenek neváhejte, zájem ze zahraničí je veliký a kapacita haly omezená. Cena vstupenky je stanovena na 400 Kč/den a 800 Kč/turnaj, v předprodeji je ale nabízíme klubovým členům a jejich doprovodu za zvýhodněnou cenu 200 Kč/den a 300 Kč/turnaj. Vše co musíte udělat je prokázat se speciálním slevovým kódem, který je současně distribuován do klubů. Již nyní jsou vstupenky k dostání nahttp://www.ticketpro.cz/jnp/sport/hokej/1724514-men-s-eurohockey-indoor-championship-2016.html

Mysleli jsme i na ty nejmenší, děti do 140 cm mají vstup zdarma, navíc pokud chodíte do školního kroužku, budete mít možnost jít s kamarády fandit na páteční zápasy.

Přijďte podpořit naše borce v boji o hokejovou Evropu!

Partneři