Aktuality

Aktuality

Francie – Ukrajina 4:3 (3:2) – ženy

Zápas začaly lépe Ukrajinky a prvního gólu se dočkali už v 6. minutě. Francouzky odpověděly krásnou tečí mezi nohy brankářky. Francouzky
hrály s větším klidem a většinu času držely balón na svých hokejkách. Postupně přidaly další 2 góly, ale Ukrajinky stačily do poločasu zásluhou Khilko snížit na 2:3. Na začátku druhé půle dostala Ukrajina Francii pod tlak, vybojovala a proměnila trestný roh, ale uznaný gól byl vzápětí odvolán. Tento moment vnesl do ukrajinského týmu nejistotu a Ukrajinky začaly dělat příliš mnoho nevynucených chyb. Toho Francouzky využily a ve 41. minutě upravila Billore svým druhým gólem v zápase na 4:2. Ukrajinky ještě dokázaly snížit na 4:3, ale na více už jim nezbyly síly, a tak si Francouzky po zásluze odnesly 3 body.