Aktuality

Aktuality

Německo – Švýcarsko 7:3 (4:1)

II. den – Favorit turnaje si před důležitým semifinálovým utkáním s chutí zastřílel. Paradoxně to ale byli Švýcaři, kteří zaskočili německý tým v páté minutě. Výhodu rohu využil Greder, jenž propálil hradbu těl před brankou. Favorit odpověděl dvěma slepenými góly mezi devátou a desátou minutou. Od té doby na hřišti existovalo pouze jedno mužstvo.

Němci i po přestávce postupně navyšovali skóre a nakonec se radovali z pohodlného vítězství 7:3. Klíčové semifinále čeká na partu kolem kapitána Butta až v 19:15, na svého soupeře si tak teprve budou muset počkat. „Půjdeme na hotel, určitě nás čeká nějaká porada, abychom se co nejlépe připravili. Přijeli jsme si sem pro zlato, to je jasný cíl,“ netajil německý hráč Schulz-Linkolt v pozápasovém rozhovoru ambice na celkový triumf.