Aktuality

Aktuality

Irsko – Bělorusko 4:0 (3:0) – ženy

23.7. 2015

Jasnými favoritkami tohoto utkání byly silné Irky, proti kterým nastoupily běhavé Bělorusky. Díky okamžitému tlaku ze strany Irska se tentokrát jejich soupeřky prosazovaly jen velmi těžko. První gól padl v 8. minutě po kombinačně krásně zahraném trestném rohu do branky Bělorusek. Irky zvýšily svoje vedení po krásné individuální akci středem hřiště a následném zakončení backhandem. Další zvýšení skóre na sebe nenechalo dlouho čekat, 7 minut před koncem první půle se Irky prosadily z rohu po pěkné kombinaci. Bělorusky měly pár minut před koncem první půle sérii trestných rohů, avšak nedokázaly žádný z nich proměnit. Ve druhé půli se hra hodně vyrovnala, Bělorusky měly hodně šancí, ale bohužel pro ně Irky navýšily na konečných 4:0 velmi nešťastným vlastním gólem nohou běloruské obránkyně.