Aktuality

Aktuality

Mistrovství Evropy – jakou součástí se stanete Vy?

O nadcházejícím víkendu začne ojedinělá akce, která nemá v českém hokeji obdoby. 16 celků z celé Evropy bude bojovat o postup mezi pozemkářskou elitu!

Nechcete si „Evropu“ nechat ujít? Chápeme! Máte několik šancí, jak se turnaje můžete zúčastnit…

Chci hrát! Tak to už asi nestihnete… Pouze 18 hráčů a 18 hráček z naší malebné země bude mít to privilegium nastoupit na hřišti… Takže zde vás asi zklameme.

Chci trénovat! Co Čech, to trenér – říká se… Takže ač se na lavičku asi nedostanete, můžete si zkusit koučovat z tribuny – z takzvaných „chytrých“ slávistických schodů Vám to určitě půjde!

Chci fandit! Tak tohle bude asi nejrozšířenější přání. Rádi splníme… Vstupenky jsou k dispozici na pokladně v Edenu vždy v den utkání. Máte možnost volit z celoturnajové vstupenky nebo si koupit pouze denní – to je na Vás!

Chci se jen dívat! Všechny utkání můžete shlédnout na Playo.tv – první český zápas např. zde. Ta v základní skupině budou snímána na 2 kamery, finálové zápasy už na kamer 6 a v HD rozlišení. To však nic nemění na tom, že lepší než u monitoru, to bude přímo v Edenu!

Chci přidat ruku k dílu! Ano, stále ještě máte šanci pomoci organizátorům! Ať jste mladý nebo starý, pomoci můžete kdykoli! Odměnou Vám bude turnajové tričko, něco k snědku, pití, ale hlavně dobrý pocit, že jste se podíleli na téhle akci.

Chci se dobře najíst a napít! Tak to pro Vás máme zase nápad. Restaurace a clubhouse na Slavii je připraven Vaše choutky ukojit. Co říkáte na vychlazené pivo, grilovanou klobásku a fandění naší reprezentaci? My tomu říkáme PLÁN – plán na následujících 9 hracích dní!

A kolik Vás vlastně bude návštěva v Edenu stát? Pokud si koupíte celoturnajovou vstupenku, tak Vás jeden den vyjde na 55,- Kč… Pokud přijdete jen na jeden den (což by byla ale přece škoda), tak za lístek zaplatíte 100,- Kč. A to za skvělý hokej a povzbuzování přece stojí! Těšíme se na vás všechny!

-jam-

Partneři