Aktuality

Aktuality

Německo – Anglie 5:3

Zápas se začal za očekávaného tlaku Německého týmu. Němky využívají možnosti střídat brakáře za dalšího hráče do pole. První gól zápasu střílí ze samostatné akce ve 3. minutě Lydia Haase. Za minutu Němky zvyšují na 2:0 z trestného rohu – střelkyně branky Kristina Hillmann. 11. minuta – Angličanky zahrávají první trestný roh, volí variantu z pravé strany – německá brankářka vyráží.  V 8. minutě mají Němky další roh, ale Lena Jacobi skórovat nedokáže. 5 minut před koncem mají Angličanky 100% šanci, ale radost jim kazí Krisitna Hillmann, která vyráží balonek z prázdné brány. Německý tlak ústí v trestný roh za faul bránících Angličanek. Brankářka vyráží. V poslední minutě Anlgličanky snižují na 2:1, střelkyní branky je Sophie Bray.
Poločasové skóre 2:1 pro Německo.
Druhý poločas se začal tlakem Anglie, která hned v první minutě zahrávala trestný roh. Střelu blokuje německá brankářka, následnou dorážku zachraňuje hráčka na brankové čáře. Po rozehrávce Němky atakují anglický kruh, Lydia Haase prostřeluje brankářku, 3:1 pro Německo. V 23. minutě je vyloučena německá hráčka – žlutá karta. Angličanky využívají možnosti vystřídat brankáře a hrají přesilovku 5 na 3 hráče v poli.  Angličanky si vypracovali trestný roh (15 minut do konce) – Giselle Ansley se nemílí – Anglie snižuje na 2-3. Němky s pěti hráči v poli se snaží kombinací překonat Anglickou  obranu. Daří se jim, v 11. minutě zahrávají trestný roh. Rozehrávka se jim nepovedla, roh zůstal bez efektu. Po dlouhé přihrávce z německé obrany a faulu anglické brankářky je zde penalta – Lena Jacobi se nemílí, trefuje přesně levý dolní roh anglické branky. Němky při rozhrávce ztrácejí balonek, následuje rychlý kontr Angličanek, přestupek v kruhu – trestný roh pro Angličanky. Němky jsou bez brankáře, ale Angličankám se roh nepovedl, z následného protiútoku Hillmann míří vedle branky. 32. minuta zápasu – Angličanky snižují na 3:4 – Lily Owsley je střelkyní třetí branky Angličanek. 2. minuty před koncem Němky střílí gól , bohužel pro Němky střela nebyla rána vystřelena ze střeleckého kruhu. 30 sekund před koncem se Němky dočkávají – 5:3, střelkyní branky je Lydia Haase.
Konečné skóre 5:3