Aktuality

Aktuality

Německo – Česko 10:0

První zápas českého týmu na tomto turnaji začal velkou podporou českého týmu z divácké tribuny. Němky začaly hrát již od začátku bez brankáře. A bohužel pro Češky se jim to vyplatilo. Už ve třetí minutě dokázala Štěpánku Šmídovou překonat Lena Jacobi. 6 minut před koncem prvního poločasu dokázala druhou branku Německa vstřelit Julia Muller. Český tým v závěru první půle také zkusil hru bez golmana, ale s nulovým výsledkem. Naopak 2 minuty před koncem ještě Němky navýšily svůj náskok na 3:0.

Český tým nezačal druhou půli vůbec dobře, po neproměněné šanci Adély Bížové postupně vstřelily Němky branky až na skóre 5:0 a to 14 minut před koncem utkání. I když se Češky snažily a v průběhu celého zápasu bojovaly, na zkušené Němky to nestačilo a konečně skóre Německo – Česká republika se zastavilo na kulatém čísle 10:0.