Aktuality

Aktuality

Nizozemsko – Anglie 7:0

První poločas zápasu mezi Nizozemskem a Anglií započal aktivní hrou z obou stran. už ve druhé minutě zápasu měly holanďanky možnost vstřelit první branku tohoto utkání, ale v zakončení se mýlily. Reputaci u diváku si napravili o dvě minuty později, kdy z rohu dávala gól Karin Den Ouden. 1:0 pro Nizozemsko. Z trestného rohu měla možnost navýšit skóre holanďanek Lieke Van Wijk, která ale přihrávku z trestného rohu zachytila ještě v kruhu soupeřek. 18 vteřin před koncem se holanďankám ještě podařilo navýšit skóre na 2:0.

V druhém půli měly holanďanky hru na svých hokejkách. V prvních 7 minutách přidaly další 2 branky a o výsledku zápasu nejspíš bylo rozhodnuto. Angličanky se snažily útočit přečíslením, ale nizozemky byly na vítězné vlně, přidaly ještě další dvě branky a 6 minut před koncem bylo skóre zápasu stanoveno na 6:0. Na konečných 7:0 upravila 3 minuty před koncem Lieke Hulsen. Nizozemsko-Anglie 7:0.