Aktuality

Aktuality

Nizozemsko – Německo 9:5

Předposlední zápas dnešního přinesl velký souboj. Pro Holanďanky nezačalo utkání vůbec dobře. Už v páté minutě utkání se prosadila Němka Mullerová, která poslala svůj tým do vedení. Náskok ale Německu nevydržel dlouho, po chvíli důrazné hry vyrovnala Pien Van Nes. Němky sice zkoušely hru bez gólmana, ale na výborně hrající Nizozemsko to nestačilo. Po prvním poločase Nizozemko-Německo 5:2.
Druhá polovina utkání začala ve stejném tempu jako skončila ta první. Holanďanky opět důraznou hrou přehrávaly Němky a po 11 minutách druhé půle byl stav 7:2. Jenže 5 minut před koncem Němky snížili díky Nině Hillmann, jenže vzápětí Holandsko střílelo penaltu a Pien Van Nes se nemýlila a přidala další branku do sítě soupeřek. K vidění byl stále výborný hokej. Po krásných akcích vstřelila dvě branky Němka Lydia Haase. Konečné skóre Nizozemsko – Německo se vyšplhalo na konečných 9-5.