Aktuality

Aktuality

Oficiální klip turnaje

Organizátoři turnaje a hráčky HOLKIS teamu připravili pro nadcházející Mistrovství Evropy v halovém hokeji upoutávku – promo klip, kterým bychom Vás rádi pozvali na samotný turnaj.

Klip najdete na titulní straně webu turnaje – www.czechhockey.cz nebo na https://vimeo.com/81287351. Na jeho výrobě se podíleli Petr Kopecký a Jakub Mejzlík. Vytříbené kamerové záběry a své zkušenosti přidal Martin Linhart / www.marty68.com /. Velké poděkování také patří členkám HOLKIS týmu, které v ne zrovna teplém počasí předvedly výkony skoro tak kvalitní, jako na hřišti.

Důležité informace také můžete sledovat na Twitteru ČSPH – @pozemnihokej, dále nám můžete dát „like“ na Fan page na Facebooku – Eurohockey Indoor Championship 2014 a následně můžete „facebookově“ potvrdit svou účast na stejnojmenné stránce.

Přes veškeré komunikační kanály tak můžete sledovat nejen samotný turnaj, ale také jeho přípravy, novinky z jednotlivých týmů, představení hráček. Jako bonus pro naše fanoušky máme připraveny soutěže o hodnotné ceny a zejména o vstupenky na samotné Mistrovství Evropy.

Od 10. prosince si budete moci již zakoupit i vstupenky – veškeré informace najdete na www.czechhockey.cz/info/vstupenky. Neváhejte tak s jejich nákupem a obdarujte třeba své blízké pod stromeček. Vstupenek jde do prodeje omezené množství, tudíž pokud chcete mít jistotu, že nepřijdete o největší hokejovou akci, která se v ČR kdy konala, objednávejte!!!

A samozřejmě nesmí chybět to nejdůležitější – podpora našich reprezentantek v boji o Mistrovství světa 2015!!! To jim zaručuje umístění do šestého místa na Mistrovství Evropy. Bude to boj a bude rozhodovat každá maličkost. Proto věříme, že si najdete cestu do hlediště a nejen svými hlasivkami jim vyjádříte svou podporu. Pro mnoho z hráček je to vrchol jejich kariéry, proč by to nemohl být prozatimní vrchol i naší, fanouškovské, kariéry? Kde jinde a kdy jindy totiž může být tak elitní hokej k vidění, než v lednu v Praze? Staňte se proto součástí fantastické atmosféry, která bude jak v hale, tak i mimo ní díky připravenému doprovodnému programu…

Uvidíme se v hale!!!

Organizační štáb ME

Partneři