Aktuality

Aktuality

Polsko – Francie 4:1

Další zápas dnešního dne mezi Polskem a Francií byl od začátku vyrovnaný bez zbytečného přerušování hry. V půlce prvního poločasu si polky vybojovaly trestný roh, který následně Paulina Okaj proměnila. O chvíli později se naskytla možnost vyrovnání pro Francii, ale trestný roh francouzsky neproměnily. Ke konci první půle si time-out vybraly oba týmy. Změna skóre už do konce prvních 20 minut nepřišla.
V druhé polovině zápasu bylo k vidění pár trestných rohů hlavně ze strany francouzského týmu, který ale žádnou z šancí neproměnil. Naopak na druhé straně přidala svůj druhý gól v tomto utkání Paulina Okaj a změnila skóre na 2:0 a chvíli po ní přidaly polky ještě třetí gól do branky Francie. Změna skóre přišla na obou stranách ještě na konci utkání, kdy postupně polky zvýšily svůj náskok na čtyři branky, které neovlivnil ani gól francouzek. Polsko-Francie   4:1.