Aktuality

Aktuality

Příprava ME v plném proudu!

Praha – Od 24. do 26. ledna 2014 se v pražské Sparta Areně na Podvinném mlýně uskuteční nejvýznamnější ženská světová halová akce roku 2014.

Hlavní město Praha, resp. Česká republika, bude poprvé v historii hostit turnaj elitní divize Mistrovství Evropy v halovém pozemním hokeji. Český tým bude mít za cíl postup na MS 2015, což mu zajistí umístění do šestého místa.

V základní skupině se Češky utkají s největším favoritem turnaje, zároveň také obhájcem titulu ME, týmem Německa. Dále pak na domácí reprezentantky ve “skupině smrti” čeká elitní tým Nizozemska a nevyzpytatelná Anglie. Ve skupině B, která je na první pohled hratelnější, jsou týmy Běloruska, Polska, Francie a Rakouska.

Na turnaji se očekává početná divácká kulisa jak z domácího tábora, tak i ze zahraničí. Kapacita haly ve Vysočanech je 1100 diváků. Loňské finálové zápasy ME v Lipsku sledovalo ve vyprodané hale 6000 diváků.

Pro diváky bude kromě elitního pozemního hokeje připraveno mnoho doprovodných akcí včetně souběžně hraného turnaje fanoušků, několik koncertů, autogramiád se světovými hvězdami pozemního hokeje, reflexní masáže přímo v areálu, losování hodnotných cen od partnerů turnaje, bary, stánky se suvenýry, občerstvením nebo chill-out zóna. Arena Sparta se tak změní na tři dny na multizábavní zónu, která bude odpovídat nejpřísnějším evropským parametrům.

Pevně věříme, že si cestu mezi diváky najdete i Vy! Staňte se fanoušky a dotlačte český tým na cestě za vysněným postupem na MS!

Distribuce vstupenek bude probíhat v předprodeji v klubech a ve svazové kanceláři. Vzhledem k nízké kapacitě arény a zájmu fanoušků ze zahraničí Vám doporučujeme zakoupit lístky již s předstihem. Při nákupu v předprodeji přes Váš klub či v kanceláři ČSPH můžete také výrazně ušetřit. K dispozici bude jak denní, tak turnajové vstupné a zvýhodněné nabídky pro mládež a rodiny s dětmi. Informace o vstupenkách a jejich distribuci budou k dispozici na turnajovém webu –www.czechhockey.cz, který bude spuštěn 2.12.2013.

Na tomto webu také čeká na jeho návštěvníky velké překvapení. Chcete vědět o co konkrétně se jedná? Zavítejte mezi prvními na nový web – 2.12. 2013!!!

Partneři