Aktuality

Aktuality

Rakousko – Bělorusko 0:5 (0:2) – ženy

21.7. 2015

Bělorusky vstoupily do zápasu s mnohem větší chutí a již ve třetí minutě za to byly odměněny prvním gólem v podání Bahushevich. Přestože se Rakušanky snažili odpovědět a bylo k vidění několik pěkných akcí v jejich podání, na gól to ale nestačilo, a tak udeřila Papkova a zvýšila na 2:0. Do druhého poločasu nastoupily Rakušanky ofenzivně, několikrát ohrozily běloruskou branku, ale štěstí nestálo na jejich straně. Místo toho to byly Bělorusky, které dále zvyšovaly svůj střelecký účet. Halinouskaya, Bahushevich a v samém závěru Kurhanskaya rozhodly o tom, že si Bělorusko odnese jasnou výhru 5:0. Z  pohledu Rakušanek je skóre až moc kruté, avšak jejich nevynucené chyby v přechodu do ofenzivy k potrestání přímo vybízely.