Aktuality

Aktuality

Rakousko – Česká rep. 2:0 (0:0)

20.7. 2015

Zpočátku se hra odehrávala převážně na prostředních dvou čtvrtinách, Rakousko mělo mírnou převahu, ale dobře pracující českou obranu nepřekonalo. Češi hrozili spíše z brejků. Oba týmy se ale nedopustili vážnější chyby a když Rakušané neproměnili ani sérii dohrávaných rohů, skončil poločas bez branek. Po pauze byli aktivnější Češi, vytvořili si několik šancí a poté 4 po sobě jdoucí rohy. Ty ale zůstaly neproměněny, a tak udeřilo Švýcarsko dvěma slepenými góly. Češi ale nesložili zbraně a vysunutou hrou začali Rakušany napadat. Rakušané se
z tlaku těžko dostávali, ale Češi několik slibných šancí neproměnili. 5 minut před koncem poslal rozhodčí Rakousko do 10 po faulu na Capoucha. O další minutu později byl vyloučen za sekání Körper a Češi hráli proti devíti. I tak se jim ale nepodařilo vstřelit kontaktní gól a prohráli se svým jižním sousedem 0:2.