Aktuality

Aktuality

Rakousko – Polsko (3/4) 1:2

Zápas je prozatím bez změny skóre, běží 4. minuta utkání. První šance na rakouské straně, polská brankářka vytěsňuje mimo tyče. Ve 13. minutě mají Polky první trestný roh – míček do horního růžku rakouské branky, 1:0 pro Polsko.  10. minuta zápasu za námi, Polky stále vedou 1:0.  První rakouský trestný roh je zablokován vybíhajícími Polkami. 5 minut před koncem dobrou polskou šanci likviduje rakouská brankářka. 2 minuty před koncem timeout pro polský tým. Druhý rakouský roh je proměněn střelou do levého spodního rohu polské branky – Irene Balek, vyrovnává na 1:1.
Pločas končí 1:1
4. minuta druhého poločasu, po faulu v kruhu Rakušanek mají Polky trestný roh. Rakouská brankářka střelu vyráží. 10 minut do konce – Polky mají možnost jít do vedení z trestného rohu – na 2:1 střelou do prken dává Paula Slawinska. Dobrá šance Polek 7 minut před koncem – střela do bočního bednění rakouské branky. 6 minut před koncem Rakušanky si berou timeout. Poslední 3 minuty zápasu. Polky mají více ze hry, Rakušanky nejsou spokojeny s některými výroky rozhodčích v útočném kruhu. Konec zápasu.
Bonzové medaile získávají hráčky Polska.