Aktuality

Aktuality

Rusko – Švýcarsko 4:1 (0:0)

I. den – V utkání mezi Ruskem a Švýcarskem si diváci museli dlouho počkat na první branku. V prvním poločase byli nejblíže hráči v červeném. Konkrétně Švýcar Sandro Reinhard ve stoprocentní šanci trefil pouze tyč ruské branky. Na začátku druhé půle se Švýcaři dostali trochu se štěstím do vedení. Manuel Keller po úniku střelou bekhendem trefil masku ruského gólmana a od ní se míček odrazil do branky. Pak ale Rusové deset minut před koncem vyrovnali. Dmitrii Azarov po velké chybě obránce Wullchschlegera trefil přesně. Rusy šťastná branka povzbudila a v posledních minutách zápasu na hřišti existoval pouze jeden tým. Po třech brankách v rychlém sledu si Rusové připsali možná klíčové vítězství 4:1 ve hře o postup ze silné skupiny.