Aktuality

Aktuality

Skotsko – Ukrajina 6:3 (2:2) – muži

22.7. 2015

Po skončení prvního utkání jsme viděli důležitou bitvu o druhé místo mezi Skotskem a Ukrajinou. Oba týmy si byly vědomy důležitostí utkání. Byl to tým Skotska, který dokázal vsítit branku jako první po nešťastném nastřelení nohy ukrajinského obránce. Ukrajina odpověděla gólem z trestného rohu. Na konci první čtvrtiny měl tým Ukrajiny k dispozici sérii trestných rohů, ze kterých vydřela další gól. Skotové dokázali vyrovnat rychlým gólem ze hry. 21 minut před koncem utkání poslal Mazurkevych Ukrajince do vedení krásnou tečí. Avšak během několika minut odpověděli Skotové dvěma góly. Ukrajinci nebyli schopni vydržet nastavené tempo utkání po celou dobu, a tak Skotové zvýšili své vedení o další 2 branky na konečné skóre 6:3.