Aktuality

Aktuality

Ukrajina – Azerbajdžán 2:5 (0:1) – muži

24.7. 2015

Týmy Ázerbajdžánu a Ukrajiny vstoupily do utkání velmi nervózně, vědomy si důležitosti výsledku. Hra se přelévala na obě půlky. Byl to tým Ázerbajdžánu, který měl více štěstí na svých hokejkách a vstřelil gól v první čtvrtině. Ukrajinci měli také dobré šance, ale bohužel pro ně zůstaly nevyužity. Hra byla vyrovnaná, ale pouze tým Ázerbajdžánu dokázal proměnit svoje šance. Další gól přidali ze střely z vrchu kruhu, ale bohužel krvavě zranili bránícího protihráče. Krátce na to Ázerbajdžánci přidali třetí gól krásnou střelou do pravého horního rohu branky. V druhé půli měli hráči Ukrajiny konečně příležitost skórovat díky nařízené penaltě a také se jim to povedlo jistou střelou do levé strany branky. Bohužel pro Ukrajince jejich soupeři velmi rychle odpověděli brankou z tlaku v kruhu. Ukrajinci nakonec pouze snížili na 2:5 z jejich pohledu krásnou akcí po pravé straně.